Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Постійне посилання на фондhttps://dspace.cusu.edu.ua/handle/123456789/4

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Ескіз
    Документ
    Практика монографічного портретування Є. Маланюка: парадигма
    (РВВ ЦДПУ ім. В. Винниченка, 2019) Гольник, Оксана Олександрівна; Гольник, Оксана Александровна; Holnyk, Oksana Oleksandrivna
    (ua) У статті розглянуто базові принципи літературознавчої практики Є. Маланюка, які простежуються у його монографічних літературних портретах письменників. З’ясовано, що в прицілі авторської уваги був стиль митця. Він став індикатором ментальності і внутрішньої культури письменника. Зміни, які відбувалися зі стилем, мали глибинні витоки. Щоб з’ясувати їх характер і причини, Є. Маланюк звертався до життєпису митця. У праці доведено, що біографічний метод був допоміжним методом, котрий допомагав літературознавцеві зрозуміти витоки зрушень у письменницькій манері. У цьому контексті розглянуто концептуальні складові літературознавчого підходу Є. Маланюка – конфлікт «митець і доба», трагічність, літературний і життєвий чин.
  • Ескіз
    Документ
    Науковий дискурс: рівні та особливості аналізу
    (КДПУ ім. В. Винниченка, 2011) Лівицька, Інна Адамівна
    (uk) У статті досліджуються комунікативно-прагматичні особливості англомовного наукового дискурсу, висвітлюються рівні та особливостей його аналізу.
  • Ескіз
    Документ
    Основні тенденції розвитку та становлення стилістики у XVIII столітті в Німеччині
    (Видавець Лисенко В. Ф., 2015) Токарєва, Тетяна Станіславівна
    (uk) У статті подається короткий огляд основних тенденцій розвитку та становлення стилістики протягом 18 століття у Німеччині.
  • Ескіз
    Документ
    Стилістичні можливості фразеологізмів (на матеріалі німецької мови)
    (КДПУ ім. В. Винниченка, 2013) Токарєва, Тетяна Станіславівна
    У статті розглядаються основні стилістичні функції фразеологізмів та їх особливості; подається класифікація фразеологічних зворотів з урахуванням їх використанняу функціональних стилях сучасної німецької мови.